Co to są punkty?

Punkty ClubCodes to alternatywna waluta w systemie Platformy ClubCodes. Stanowią Twój środek płatniczy. Możesz dokonywać nimi płatności zamiast tradycyjnie płacić złotówkami.

  • Punkty za zakupy

    Dokonując zakupów przez platformę ClubCodes otrzymujesz punkty, które możesz wykorzystać przy kolejnych zakupach. Punkty możesz wymienić także na kupony rabatowe i płatnicze.

  • Punkty od ClubCodes

    Będąc aktywnym Użytkownikiem naszej platformy, polecając ClubCodes swoim znajomym oraz biorąc udział w konkursach i organizowanych przez nas dniach otwartych, możesz otrzymać od nas dodatkowe punkty!

  • Doładowanie od Twojego pracodawcy

    Twój pracodawca może doładować Twoje Konto dowolną liczbą punktów. Najczęściej punkty przekazywane są w ramach premii czy z okazji świąt.

Wartość punktów ma bardzo proste przeliczenie: 1 punkt = 1 grosz.

W zależności od źródła doładowania okres ważności punktów może się różnić, jednak nigdy nie będzie on krótszy niż pół roku. Punkty pozyskane za dokonane zakupy mają nieograniczony termin ważności.
Za każdym razem informujemy Cię o ich terminie ważności oraz przypominamy, gdy zbliża się koniec ich ważności.

Nie możesz wymienić punktów na złotówki, ale zawsze możesz kupić za punkty kartę prezentową lub kartę przedpłaconą, którą zapłacisz w każdym sklepie posiadającym terminal do kart płatniczych.