Strefa Partnera

ClubCodes to zamknięta platforma oszczędnościowa skierowana do Klienta korporacyjnego. Na platformie zrzeszamy Partnerów prowadzących działalność w różnych obszarach e-commerce, sprzedaży stacjonarnej, usługach, rozrywce i kulturze.

Do grona naszych partnerów dołączamy wyłącznie firmy charakteryzujące się wysoką etyką biznesową oraz dbałością o najwyższą jakość produktów i usług. Obecność partnera na Platformie ClubCodes jest wyrazem zaufania i wzajemnego szacunku, jak również świadomości, że możemy polecić daną firmę i jej ofertę naszym Użytkownikom.

Satysfakcja Użytkowników jest naszym celem nadrzędnym do którego konsekwentnie dążymy, współpracując z najpopularniejszymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami w Polsce, do których Twoja firma także może dołączyć.

Nasze indywidualne podejście do relacji Partnerskich, pozwala nam wypracować najbardziej korzystne dla Ciebie warunki współpracy. Dzięki ClubCodes możesz pozyskać nowych Klientów, a także budować i umacniać relacje z dotychczasowymi. Na platformie swoje oferty prezentują najbardziej rozpoznawalne marki w Polsce, do których Twoja firma także może dołączyć.


Korzyści dla Partnera na każdym kroku!

Krok 1 - pomysł na ofertę

Nasi eksperci gwarantują pomoc w doborze oferty danego Partnera. W zależności od Twojej branży oraz specyfiki działalności, wspólnie wypracujemy są odpowiednie i atrakcyjne rozwiązanie.
Masz własny pomysł? Powiedz nam o tym! Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe rozwiązania!


Krok 2 - zebranie materiałów i przygotowanie oferty

Prezentacja oferty jest bardzo ważna, dlatego dbamy o to aby oferty naszych Partnerów wyglądały jak najlepiej. Nasi copywriterzy, a także specjaliści odpowiedzialni za wizualizacje graficzną i administrację platformy, pomogą Ci w doborze i przygotowaniu wszelkich materiałów.
Cenimy Twoją satysfakcję, dlatego przed publikacją oferty możesz dokonać weryfikacji i korekty oferty.


Krok 3 – prezentacja i promocja oferty

ClubCodes daje Ci możliwość promocji oraz pozyskiwania nowych Klientów. Dzięki współpracy z nami i zaangażowaniu we wspólne działania marketingowe, budujesz lojalność swoich obecnych, ale także nowych Klientów. Stosujemy liczne narzędzia promocyjne, które umożliwiają nam stałą prezentację ofert naszych Parterów oraz pozwalają na ciągłą komunikację z Użytkownikami.


Krok 4 – rozliczenie

Dostosowujemy się do specyfiki Twojego biznesu. Dysponujemy prostymi w obsłudze narzędziami weryfikacji zakupionych przez Użytkowników ofert. W zależności od formy działalności Partnera proponujemy najkorzystniejsze warunki i formy rozliczenia.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się, dlaczego warto być naszym Partnerem! Wspólnie zacznijmy działać!