Strefa Pracownika

  1. 1. Kilka słów o ClubCodes

ClubCodes zaspokaja codzienne potrzeby, spełnia marzenia i organizuje czas wolny. Jest niewyczerpanym źródłem inspiracji na wybór prezentu dla siebie i bliskich. Znajdziesz tutaj specjalnie wyselekcjonowane oferty na usługi i zakupy do sklepów on-line i stacjonarnych. Z nami zaoszczędzisz robiąc zakupy w swoich ulubionych sklepach spożywczych, odzieżowych, perfumeriach i drogeriach, a także skorzystasz ze zniżek do restauracji, kina i teatru, biur podróży oraz banków lub bezpośrednio na platformie kupisz taniej bilety.
ClubCodes.pl jest platformą online umożliwiającą gromadzenie realnych oszczędności na zakupach, zarówno tych codziennych, jak i okazjonalnych.


  1. 2. Dostęp do ClubCodes

  1. 3. Jak wybrać coś dla siebie?

Cenimy Twój czas i wygodę dlatego mamy dla Ciebie kilka sposobów na znalezienie odpowiedniej oferty.

Oferty stałe i czasowe – Bądź na bieżąco! Zobacz ile ważna jest oferta Twojego ulubionego sklepu i nie przepuść żadnej okazji wyszukując oferty Last Minute!


  1. 4. Jak korzystać?

Lubisz zakupy internetowe czy jesteś zwolennikiem tradycyjnych zakupów? Wybierz ofertę najlepszą dla siebie! Szczegóły dotyczące konkretnej oferty znajdują się w jej opisie.

Dokonując zakupów przez platformę ClubCodes otrzymujesz Punkty ClubCodes, które możesz wykorzystać przy kolejnych zakupach. Punkty możesz wymienić także na produkty, kupony rabatowe i vouchery wartościowe. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Co to są punkty?”.


  1. 5. Płatności

Na platformie Clubcodes możesz dokonywać płatności na dwa sposoby, w zależności od środków jakimi dysponujesz.